İade Koşulları

 

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek gönderi iade kodu almalı ve iade edeceğiniz ürün ya da ürünlerinizin eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte iade sebebinizi açıklayan kısa bir not ile birlikte, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri eksiksiz bir şekilde göndermelisiniz, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilirliği bozulmamış olmalıdır. Kullanılmış ve faturasız ürünler iade kapsamında yer almaz.

 

İade Bilgisi

 

İade işleminizi siparişlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde yapabilirsiniz. Fatura ve eksiksiz olan ürününüz iade ekibi tarafından incelenir. Yukarıda belirtilen şartlara uyan iade talepleri onaylanır. İade işlemi onaylandıktan sonra alışverişinizde yaptığınız ödeme tipi dikkate alınarak geri ödemeniz yasal süreç olan en çok 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda detaylı bilgi için bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır. Ürününüzü “Kapıda Nakit Ödeme” seçeneği ile aldığınız takdirde, kargo ve kapıda ödeme bedeli ALICI’dan kesilerek ürünün ücret iadesi, belirleyeceğiniz IBAN numarasına yatırılır.

Yukarıda yazan iade koşullarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecektir. Faturanız yok ise ürününüzün geri gönderimini yapmadan önce 0850 242 19 17 no’lu telefon numarasını arayarak iade ile ilgili bilgi almanız gerekmektedir.

 

Değişim

 

Şirket prosedürümüz gereği değişim işlemi maalesef yapılamamaktadır.

 

Sipariş İptali

 

Alışverişini yaptığınız ürünün siparişini aynı gün içinde kargoya verilmeden iptal etmek için 0850 242 19 17 telefon numarasını arayarak veya 0850 304 05 86 WhatsApp hattımızdan talebinizi iletebilirsiniz. Kargo şirketine teslim edilmiş siparişler iptal edilemez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR